CDC Bianca 100ml

New product

Cera Di Cupra Bianca mbeshtetet ne nje formule origjinale te pandryshueshme, plotesisht natyrale,me perberes te tille kryesore si dylle bletesh dhe glicerine.  Mbrojtja e saj nga vepruesit atmosferike dhe smogu, se bashku me nje veprim mbrojtes dhe ushqyes, e bene ate nje aleat te fuqishem te atyre grave qe deshirojne  qe te ruajne elasticitetin dhe magjepsjen e lekures se tyre. Cera Di Cupra Bianca e pershtatshme per lekure normale dhe te yndyrshme. Ju mund ta perdorni kremin qdo mengjes dhe mbremje dhe do te jete me mire te merni nje sasi te pakte duke e vene ate mbi te gjithe fytyren qafen dhe bulat e vesheve tuaj.

Eshte i testuar nga pikepamja dermatologjike.

23 other products in the same category: